اکادمی موفقیت دکتر مسعود محسنی
آکادمی موفقیت دکتر مسعود محسنی

دوره خصوصی آموزش سخنرانی و فن بیان

دوره خصوصی آموزش سخنرانی و فن بیان

در عملی ترین و کاربردی ترین دوره ای که تا کنون شرکت کرده اید، مهارت های حرفه ای سخنرانی، مدیریت ترس از صحبت کردن در جمع و… را بیاموزید.
این دوره شامل :

تمرین سخنرانی مقابل جمع

فایل صوتی و جزوه رنگی تمام جلسات

 گواهی نامه بین المللی

 اطلاعات کلی دوره:

  • تعداد جلسات: آموزش حضوری: ۶ جلسه ۳ ساعته در ۶ هفته
  • محل برگزاری: آذربایجان غربی/ ارومیه و شهرهای حومه
  • مبلغ سرمایه گذاری:
  • مدرس دوره: مسعود محسنی

افرادی که دوست دارند در مسیر موفقیت ، توانمندیهای کلامی و مهارت صحبت در جمع و کسب و کار با سخنوری بر روی دیگران تاثیر بگذارند و هر روز بهتر و بهتر شوند.

مهارت سخنرانی و فن بیان یکی از ویژگی های مشترک افراد موفق می باشد و در حوزه ارتباط با دیگران در هر موققعیتی بسیار مهم و کاربردی است .این فرصت را غنیمت بشمارید و هر چه زودتر این مهارت را وارد زندگی و کسب و کار خود نمایید تا نتایج شگفت انگیز آن را در وااقعیت لمس نمایید .برای تشویق شما به یادگیری این مهارت این موارد ویژه را در نظر گرفته ایم :

  1. تخفیف ۲۰۰ هزار تومانی ویژه کارمندان و دانشجویان
  2. هدایای آموزشی در طول دوره
  3. ضمانت بازگشت وجه

در این دوره صفر تا صد شروع ، آماده سازی ، تهیه محتوا ، ساختاربندی متن سخنرانی ، نحوه ارائه و اصول صحبت کردن و ارتباط با مخاطب را یاد خواهید گرفت . و کلی تمرین عملی دریافت خواهید کرد تا اینکه پس از چهل روز به یک سخنران حرفه ای تبدیل میشوید.

ضمنا پس از این دوره اعتماد به نفس شما افزایش خوهد یافت و یاد خواهید گرفت تا ترس از سخنرانی خود را مدیریت کنید

امروزه ارتباطات هر کدام به نوعی سرمایه های ما می باشند و افرادی که با آن ها در ارتباط هستیم، یکی از نیازهای ما را برطرف می کنند، پس حفظ روابط کنونی و ایجاد روابط جدید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. از این رو مهارت سخنرانی و فن بیان که یکی از ابزارهای مهم برای ایجاد ارتباط می باشد و از اهمیت زیادی برخوردار است. این مهارت علاوه بر اهمیت برای کسب و کار، در زندگی نیز بسیار مهم و موثر است.

به قول برایان تریسی:مهارت شما در حرف زدن و سخنرانی، روی موفقیت شما تاثیر می گذارد.

پس بر اساس این گفته ی برایان تریسی، این مهارت را می توان یکی از ارکان موفقیت نیز دانست و برای رسیدن به اهداف نیز آن را ضروری دانست.

دوره خصوصی آموزش سخنرانی و فن بیان به درد چه کسانی میخورد؟

همه ما، هر جا و همیشه در حال سخنرانی هستیم…بعضی از افراد فکر میکنند که سخنرانی کردن فقط مخصوص کسانی است که مدرس هستند یا به واسطه ی کارشان هر روز روبروی بسیاری از افراد میایستند و سخنرانی میکنند…در حالی که ما در طول روزمره در حال صحبت، تعامل و سخنرانی هستیم!

برای بعضی از ما زمانی این سخنرانی آغاز میشود که کسی به ما میگوید: فلانی نظرت چیه؟ موافقی؟…

گاهی لازم است در جلسه ایی اظهار نظر کنیم و گاهی لازم است که همسر/فرزندمان را متقاعد به انجام کاری کنیم، بنابراین ما همیشه در حال سخنرانی هستیم و همه ما لازم داریم که مهارت فن بیان خود را ارتقا دهیم.

آیا دوره کامل فن بیان و سخنرانی، تمرین عملی دارد یا فقط محتوا ارائه میشود؟

بدون شک یادگیری یک مهارت به صورت تئوری و بدون تمرین امکان پذیر نخواهد بود. همانطور که یادگیری شنا تنها از طریق خواندن کتاب کاملاً بعید به نظر می­رسد.شما با داشتن دانش به حد کافی و در ادامه تمرین و تکرار و بیان نکات ضروری و قابل اصلاح توسط مدرس، بدون شک همچون دیگران موفق خواهید شد.

به همین دلیل، دوره آموزش سخنرانی و فن بیان در کنار محتوای آموزشی مورد نیاز، کاملاً تمرین محور خواهد بود.

آموزش + تمرین = همیشه نتیجه

آیا در پایان این دوره مدرکی اعطا می شود؟

در پایان این دوره اگر تمایل داشتید گواهینامه معتبر از موسسه بین المللی MPT اتریش اعطا می گردد. این گواهینامه کاملا معتبر بوده و از طریق سایت آن موسسه قابل استعلام است.

اگر  هنوز سوالی دارید و یا به مشاوره رایگان نیاز دارید با شماره ۰۰ ۱۱۵ ۰۰ ۰۹۱۴ تماس بگیرید.

لطفا صبر کنید