اکادمی موفقیت دکتر مسعود محسنی
آهنگ زندگیتو تغییر بده

مهارتهای کودکان

سلام دوستان نازنین

به بخش ویژه خودتان خوش آمدید.این صفحه برای شما تدارک دیده شده است.در این بخش ما به شما مطالب آموزشی و تمرینهایی را ارایه خواهیم کرد تا با استفاده از آن ها بتوانید با دوستان و خانواده و اطرافیان خودتان بهتر گفتگو کنید ودر ارتباط هایی که ایجاد می کنید موفق تر عمل نمایید.

حتما برای شما هم پیش آمده که برای یافتن کلمه مناسب دچار مشکل بشوید.بعضی وقت ها وقتی که با دیگران روبرو می شوید نمی دانید از چه کلمه یا جمله ای استفاده کنید و شاید دچار لکنت شوید وحتی بعضی مواقع از این شرایط خجالت بکشید یا عصبانی شوید.

ولی نگران نباشید.ما به شما کمک می کنیم که این مشکل را حل کنید.البته این مشکل برای همه پیش می آید ولی با مطالعه و یادگیری راه کارها و تمرین زیاد می توانید موفق شوید.

در این بخش ما به شما تمرین ها و آموزش های لازم برای برخورد با هر شرایطی را ارایه خواهیم کرد و با استفاده از این تمرین ها دیگر شما در برخورد با دوستان و خانواده و افراد غریبه چه در رستوران و چه در مدرسه یا خانه و مکان های مختلف به راحتی خواهید توانست گفتگو کرده و ارتباط های جدید و دوستانه بسازید.این حالت اعتماد به نفس شما را هم زیاد خواهد کرد پس  برای تمرین و آموزش به ادامه صفحه توجه کنید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است